Užij si své tělo. Tady a teď

O mě

Jmenuji se Eliška a miluju pohyb! Když se mi narodily děti, chtěla jsem stůj co stůj shodit přebytečná kila a cítit se ve svém těle opět skvěle. Byla to náročná cesta než jsem objevila kouzlo barre cvičení.

Pořád jsem hledala cvičení, které mě bude opravdu bavit. Jóga byla moc pomalá, posilování nemělo efekt, který jsem chtěla a kardio samotné svaly neudělá. Jakmile jsem se do barre jednou ponořila, zjistila jsem, že už nechci dělat nic jiného. Dokonce jsem tomu propadla natolik, že jsem si udělala mezinárodní kurz barre v USA.

Dnes jsem jediná certifikovaná lektorka Barre Eclipse cvičení v Česku a k tomu se specializuji i na poradenství výživy. Pohyb a správná strava - dva předpoklady pevného zdraví a nádherné postavy. A také dva obory, kterým se intenzivně věnuju a chci své know-how předat vám.

Moje motto zní: Užij si své tělo. Tady a teď! S mou pomocí si jej užijete a zamilujete se do něj 😊


Na ukázku cvičení se podívejte zde

Lekce Pilates

Každé úterý a pátek od 18h probíhají lekce Pilates v Prachaticích.

Lekce trvá 55 minut a je vhodná pro začátečníky i pokročilé.

Na cvičení stačí vlastní podložka, ostatní pomůcky jsou na místě.

Cena lekce 150Kč.

Uvidíme se na adrese: Časudost Chillzone - U stadionu 968, Prachatice (vedle plaveckého bazénu)

Své místo si rezervujte zde: REZERVACE MÍSTA


Co je barre a pro koho je vhodné?

Barre cvičení (čti bár) vymyslela baletka Lotte Berk v Londýně v roce 1959. Od té doby se po celém světě rozjela studia s vlastním přístupem barre. Dnes jde o kombinaci jógy, pilates a fitness cvičení.

Barre cvičení je účinný, celotělový trénink budující vytrvalost izometrickými pohyby, kardiem a vnímáním rytmu.

Naprostá většina lekcí je low-impact, tedy bez skákání nebo jiných cviků zatěžujících svaly a klouby. Je tedy vhodná opravdu pro každého.

Jsem jedinou akreditovanou lektorkou Barre Eclipse metody v Česku. Tato metoda se vyznačuje typickými cviky, slangem a cvičením do rytmu hudby. Lekci vedu povzbuzujícím a láskyplným způsobem.

Reference

Další reference najdete na mém Instagramu