Užij si své tělo. Tady a teď

O mě

Jmenuji se Eliška a miluju pohyb! Když se mi narodily děti, chtěla jsem stůj co stůj shodit přebytečná kila a cítit se ve svém těle opět skvěle. Byla to náročná cesta než jsem objevila kouzlo barre cvičení.

Pořád jsem hledala cvičení, které mě bude opravdu bavit. Jóga byla moc pomalá, posilování nemělo efekt, který jsem chtěla a kardio samotné svaly neudělá. Jakmile jsem se do barre jednou ponořila, zjistila jsem, že už nechci dělat nic jiného. Dokonce jsem tomu propadla natolik, že jsem si udělala mezinárodní kurz barre v USA.

Dnes jsem jediná certifikovaná lektorka Barre Eclipse cvičení v Česku a k tomu se specializuji i na poradenství výživy. Pohyb a správná strava - dva předpoklady pevného zdraví a nádherné postavy. A také dva obory, kterým se intenzivně věnuju a chci své know-how předat vám.

Moje motto zní: Užij si své tělo. Tady a teď! S mou pomocí si jej užijete a zamilujete se do něj 😊


Co je barre a pro koho je vhodné?

Barre cvičení (čti bár) vymyslela baletka Lotte Berk v Londýně v roce 1959. Od té doby se po celém světě rozjela studia s vlastním přístupem barre. Dnes jde o kombinaci jógy, pilates a fitness cvičení.

Barre cvičení je účinný, celotělový trénink budující vytrvalost izometrickými pohyby, kardiem a vnímáním rytmu.

Naprostá většina lekcí je low-impact, tedy bez skákání nebo jiných cviků zatěžujících svaly a klouby. Je tedy vhodná opravdu pro každého.

Jsem jedinou akreditovanou lektorkou Barre Eclipse metody v Česku. Tato metoda se vyznačuje typickými cviky, slangem a cvičením do rytmu hudby. Lekci vedu povzbuzujícím a láskyplným způsobem.


Na ukázku cvičení se podívejte zde

Kde se můžeme vidět

On-demand lekce a minisérie naleznete ZDE a každé úterý a pátek v Prachaticích

Reference

Další reference najdete na mém Instagramu